JOYO Technology i Hans Platz z grupy Feuerschwanz podpisują umowę?

0

Enigmatyczna fotka zawitała na łamy portalu Instagram z niemieckim gitarzystą Hansem Platz z grupy Feuerschwanz trzymającego w dłoni efekt firmy JOYO Technology. Czy ta znajomość zaowocuje współpracą? Wszystko wskazuje na to, że tak. Nie możemy się doczekać, bo duet wydaje się być wyśmienity!

Jeśli nie znacie Hansa Platz z grupy Feuerschwanz, to wiele tracicie. Ten niemiecki gitarzysta reprezentuje starą szkołę techniki gitarowej jaką znamy z cięższych brzmień lat 80-90. Gdy wsłuchacie się w brzmienie Hansa, od razu na myśl przyjdą stare dobre czasy, kiedy to metal rzeczywiście był metalem, a nie podobną zupełnie do niczego papką.

Może zatem kilka słów o Feuerschwanz.
Grupa reprezentuje nurt niemieckiego metalu, którego sklasyfikowanie jest podobnie ryzykowne, jak stwierdzenie, że Prezes kocha Panią Kanclerz.
Jedno jest jednak pewne. Słuchając Feuerschwanz i oglądając ich teledyski, gęba cieszy się od prawa do lewa, a typowe dla Niemców poczucie humoru aż tryska z ekranu.
Ponadto trzeba przyznać, że grupa muzycznie daje radę, choć w tym temacie ocenę pozostawiam Wam.
Tak czy inaczej, wierząc instagramowym doniesieniom, romans Hansa z producentem efektów, firmą JOYO Technology, wydaje się być pewny. Czekamy więc na nowości… zapewne sygnowane nazwiskiem niemieckiego gitarzysty.
Źródło ploteczek: www.instagram.com

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

A teraz posłuchajcie sobie zespołu Feuerschwanz – UWAGA! WARTO!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here