Joyo Bantamp XL TWEEDY [VIDEO]

0
JOYO Bantamp XL Tweedy
JOYO Bantamp XL Tweedy

Po licznych zapowiedziach czas na pierwszą oficjalną prezentację video. Zobaczcie i posłuchajcie jak brzmi najnowszy wzmacniacz gitarowy Joyo Bantamp XL TWEEDY!

Jak wspominaliśmy już w naszej wcześniejszej publikacji, w ofercie marki JOYO pojawiły się dwa nowe wzmacniacze gitarowe z serii Bantamp XL: Meteor II oraz Tweedy. Dzisiaj producent wypuszcza pierwszy, oficjalny materiał wideo na temat modelu Tweedy. Zapraszamy do oglądania i słuchania:

Przypomnijmy…

JOYO Bantamp XL Tweedy, to wzmacniacz dwukanałowy, inspirowany amerykańskimi konstrukcjami lampowymi z okolic połowy ubiegłego stulecia. Pierwsze skojarzenie to oczywiście ciepłe brzmienia czyste, które uzyskamy na kanale Clean, ale Tweedy ma też kanał Distortion, oferujący klasyczny rodzaj przesterowania. Oprócz potencjometrów Gain, Tone i Volume mamy tutaj także pokrętło Voice, które dodatkowo zmienia charakter brzmienia.

JOYO Bantamp XL Tweedy
JOYO Bantamp XL Tweedy

Na pokładzie znajdziemy takżd moduł Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych w celu nauki lub występów z podkładem. Do tego wyjście głośnikowe 8 Ohm, a także wyjście słuchawkowe, pozwalające na ciche granie bez podłączania kolumny.

JOYO Bantamp XL Tweedy
JOYO Bantamp XL Tweedy

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.pl

Więcej newsów JOYO: TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj