Dwa nowe wzmacniacze gitarowe JOYO Bantamp XL: Meteor II oraz Tweedy

2
JOYO-Bantamp-XL--Meteor-II_Tweedy
JOYO Bantamp XL: Meteor II & Tweedy

Seria gitarowych mini-headów JOYO Bantamp XL rozszerzyła się właśnie o dwa nowe modele: Meteor II oraz Tweedy.

JOYO Bantamp XL Meteor II w odróżnieniu od wcześniejszej, pierwszej wersji ma dwa kanały – Clean i Distortion – z oddzielną regulacją Gain, Tone i Volume dla każdego z nich. Można je przełączać na panelu przednim lub za pomocą zewnętrznego przełącznika nożnego. Dzięki temu z tego małego headu możemy uzyskać różne odcienie gitarowego soundu na każdą okazję.

JOYO Bantamp XL Meteor II
JOYO Bantamp XL Meteor II

Kolejna nowość to JOYO Bantamp XL Tweedy, wzmacniacz również dwukanałowy, inspirowany amerykańskimi konstrukcjami lampowymi z okolic połowy ubiegłego stulecia. Pierwsze skojarzenie to oczywiście ciepłe brzmienia czyste, które uzyskamy na kanale Clean, ale Tweedy ma też kanał Distortion, oferujący klasyczny rodzaj przesterowania. Oprócz potencjometrów Gain, Tone i Volume mamy tutaj także pokrętło Voice, które dodatkowo zmienia charakter brzmienia.

JOYO Bantamp XL Tweedy
JOYO Bantamp XL Tweedy

Oba wzmacniacze, jak wszystkie dotychczasowe modele Bantamp, mają moduł Bluetooth, umożliwiający bezprzewodowe odtwarzanie muzyki z urządzeń mobilnych w celu nauki lub występów z podkładem. Oba mają wyjście głośnikowe 8 Ohm, a także wyjście słuchawkowe, pozwalające na ciche granie bez podłączania kolumny.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.pl

Więcej newsów JOYO: TUTAJ

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj