JOYO Bantamp FireBrand z oficjalną prezentacją

0

Na oficjalnym kanale YouTube firmy Joyo pojawiła się prezentacja heada Joyo Bantamp FireBrand. Zobaczcie, jakie możliwości kryje w sobie ten niewielkich rozmiarów wzmacniacz.

Jeśli lubicie kawałek siarczystego brzmienia, powinniście koniecznie zapoznać się z Joyo Bantamp FireBrand. Ten kompaktowy, 20W wzmacniacz kryje w sobie sporego kopa energii, o czym przekonacie się oglądając zamieszczony materiał video.

Swoje rockowe brzmienie Joyo Bantamp FireBrand zawdzięcza z pozoru drobnej, w stosunku do innych modeli z serii, zmianie. Obok standardowej dla modeli Bantamp lampy 12AX7, w preampie znajdują się bowiem tranzystory JFET. Head posiada półprzewodnikowy zasilacz klasy D o mocy wyjściowej 20W, więc ma wystarczającą głośność do większości zastosowań – może poza dużą sceną.

Podobnie jak w innych wzmacniaczach z tej serii, urządzenie posiada wiele ciekawych oraz funkcjonalnych rozwiązań, jak np. dwa kanały (Clean i Gain), pętlę FX, łącze Bluetooth umożliwiające odtwarzanie muzyki z telefonu lub innego urządzenia zewnętrznego, wyjście słuchawkowe i wejście Aux. To jednak nie koniec podobieństw. Sterowanie Joyo Bantamp FireBrand przebiega za pomocą  dobrze znanych kontrolek Gain, Tone i Volume na panelu przednim oraz przełącznika do wyboru kanału Clean i Gain.

Joyo Bantamp FireBrand kosztuje ok 169 dolarów.

Więcej szczegółów
Producent: http://joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here