JOYO ARGOS Overdrive JF-23: nowy przester z oficjalną prezentacją video!

0
JOYO-ARGOS-Overdrive-JF-23

Zapowiadany pod koniec ubiegłego roku nowy efekt JF-23 ARGOS Overdrive od firmy JOYO doczekał się oficjalnej prezentacji wideo. Co kryje w sobie nowy gitarowy przester? Sprawdźmy…

JOYO Argos Overdrive oznaczony symbolem JF-23 to wchodzący w skład bogatej serii Vintage efekt gitarowy, oferujący różne odcienie przesterowania, a konkretnie 6 brzmień opartych na klasycznych konstrukcjach analogowych.

Dostęp do nich zapewnia nam pokrętło Attack. Do dyspozycji mamy ponadto potencjometry Gain i Level, które jak sama nazwa wskazuje, pozwalają nam regulować poziom przesterowania i głośności. Do tego mamy jeszcze dwa mniejsze pokrętła: Tone służące do regulacji barwy, oraz Gate powiązane z wbudowaną bramką szumów i umożliwiające określenie progu jej zadziałania.

JOYO-ARGOS-Overdrive-JF-23

Joyo Argos Overdrive wyposażony jest oczywiście w przełącznik nożny True Bypass oraz wejście i wyjście typu jack 1/4”. Do jego zasilania służyć może bateria 9V (montowana od spodu) lub zewnętrzny, opcjonalny zasilacz.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak czekać na jego dostępność i cenę, choć ta z pewnością będzie bardzo atrakcyjna do czego firma JOYO zdążyła nas już przyzwyczaić.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.joyoaudio.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj