Jak brzmi PRS Fiore Mark Lettieri Signature?

1
PRS-Fiore-Sugar-Moon
PRS Fiore w wykończeniu Sugar Moon

Pamiętacie naszą zapowiedź modelu Fiore, stworzonego przez firmę Paul Reed Smith we współpracy z Markiem Lettieri? Posłuchajcie, jak wszechstronna brzmieniowo jest ta gitara!

PRS Fiore to konstrukcja bolt-on z klonową szyjką przykręcaną 4 śrubami do jesionowego korpusu z podwójnym wycięciem. Gitara ma menzurę 25,5“, 22 progi na klonowej podstrunnicy, radius 10“ i wygodny profil szyjki specjalnie zaprojektowany dla Marka Lettieri.

PRS-Fiore_uptone

Osprzęt stanowi ruchomy mostek tremolo o stalowej konstrukcji i dwupunktowym zawieszeniu oraz blokowane klucze PRS w stylu vintage. Na elektronikę składają się dwa przetworniki Fiore S typu single coil przy szyjce i w pozycji środkowej oraz humbucker Fiore H przy mostku.

PRS-Fiore-Mark-Lettieri-Signature
PRS Fiore – Mark Lettieri Signature

Układ kontroli składa się z 5-pozycyjnego przełącznika przetworników oraz 3 potencjometrów: ogólnej regulacji głośności oraz osobnej regulacji barwy dla obu singli i humbuckera. Gałki obu potencjometrów tone mają wbudowane przełączniki push-pull, aktywujące dodatkowe opcje połączeń, dzięki czemu w sumie Fiore oferuje aż 11 kombinacji przetworników – w tym wszystkie trzy pickupy naraz! 

Więcej szczegółów
Producent: https://prsguitars.com
Dystrybutor: https://fxmusic.pl

Posłuchajcie, jak to brzmi!

1 KOMENTARZ

  1. […] PRS Fiore to konstrukcja bolt-on z klonową szyjką przykręcaną 4 śrubami do jesionowego korpusu z podwójnym wycięciem. Gitara ma menzurę 25,5“, 22 progi na klonowej podstrunnicy, radius 10“ i wygodny profil szyjki specjalnie zaprojektowany dla Marka Lettieri. Pełną specyfikację i prezentację modelu PRS Fiore znajdziecie TUTAJ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj