Ibanez TOD10 & KRYS10: nowe sygnatury gitarzystów zespołu Polyphia!

0

Ibanez prezentuje najnowsze sygnowane gitary elektryczne od Tima Hensona i Scotta LePage’a z zespołu Polyphia! Modele TOD10 i KRYS10 są już dostępne!

Nowa gitara elektryczna Ibanez TOD10 Tima Hensona bazuje na popularnym kształcie korpusu Ibaneza AZ. Jest wyposażona w nowe przetworniki Fishman Fluence sygnatury Tima Hensona.

Ibanez-TOD10

Gitara wizualnie imponuje prostym, ale pięknym szarym wykończeniem i najnowszą sygnowaną inkrustacją Tima „Tree of Death”. TOD10 posiada również gryf z wypiekanego klonu z hebanową podstrunnicą, a także korpus z amerykańskiej lipy i mostek tremolo Gotoh T1502.


Ibanez KRYS10 sygnowana przez Scotta LePage’a również bazuje na kształcie korpusu AZ. Przyciąga wzrok dzięki złotemu wykończeniu z perłowo-białą płytką maskującą i złotym osprzętem.

Ibanez-KRYS10

Gitara jest wyposażona w nowe przetworniki Scotta z serii Fishman Fluence Scott LePage Custom. Ma również hebanową podstrunnicę z umieszczonymi na jej krawędziach białymi, prostokątnymi inkrustacjami i specjalną inkrustacją KRYS na 12. progu. Ponadto gitara KRYS10 posiada gryf z wypiekanego klonu, jesionowy korpus i mostek tremolo Gotoh T1502.

Obie gitary są już dostępne! Ich katalogowa cena detaliczna to 8.220 PLN za sztukę.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Ibanez TOD10N, czyli nowa sygnatura Tima Hensona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj