Arturia MiniFreak w wersji wirtualnej!

1
Arturia-MiniFreak-V

MiniFreak V to najnowszy syntezator programowy od Arturii. Jest to emulacja sprzętu 1 do 1 ze wszystkimi kreatywnymi funkcjami. Dźwięk nie jest przesyłany ze sprzętu do wtyczki. To po prostu osobny syntezator, emulacja Freaka!

Arturia ogłosiła bardzo przyjemny przedświąteczny prezent. Wtyczka MiniFreak V jest już dostępna! Po zarejestrowaniu syntezatora MiniFreak, na koncie Arturia automatycznie pojawi się oprogramowanie, czyli wersja wtyczkowa syntezatora – MiniFreak V.

MiniFreak V jest niezależnym syntezatorem programowym. Jest to emulacja sprzętu 1 do 1 ze wszystkimi kreatywnymi funkcjami. Dźwięk nie jest przesyłany ze sprzętu do wtyczki. To po prostu osobny syntezator, emulacja Freaka!

MiniFreak-V-VST

Tym samym, Arturia oddaje w ręce użytkownika ten sam 6-głosowy polifoniczny silnik syntezatora z dwoma wielosilnikowymi oscylatorami, filtrem w stylu SEM, 2 LFO, dwoma obwiedniami, silnikiem efektów z trzema slotami i nie tylko. Kompletny sekwencer z tymi samymi dzikimi, kreatywnymi funkcjami, jak Spice & Dice, jest również w pełni dołączony.

Arturia-MiniFreak

Dzięki temu można harmonijnie komunikować sprzęt z oprogramowaniem i traktować zarówno hardware jak i software jako kompletne indywidualne rozwiązania, które mogą ze sobą współpracować lub możesz z nich korzystać dowolnie według potrzeb. 

Więcej szczegółów
Producent: https://www.arturia.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Premiera! Arturia MiniLab 3, MiniFreak, MiniFuse 4 i Augmented Grand Piano!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj