Waldorf Streichfett teraz w formie wtyczkowej!

0
Waldorf-Streichfett

Silnik dźwiękowy legendarnego Waldorf Streichfett jest teraz dostępny jako wtyczka do Twojego programu DAW we wszystkich popularnych formatach (VST3, VST2, AU, AAX)!

Przejrzysty interfejs użytkownika oferuje bezpośredni dostęp do wszystkich ważnych parametrów kształtowania dźwięku. Głównym celem jest oczywiście tworzenie i odtwarzanie muzyki. Za pomocą kilku kliknięć można łatwo dokonać drastycznych zmian brzmienia, które można zapisać jako ulubione presety.

Interfejs użytkownika jest w pełni skalowalny. Niezależnie od tego, czy używasz monitora 5K, ekranu FHD w swoim laptopie, czy oglądasz w pełnym rozmiarze, czy jako mały wyświetlacz stanu – wtyczka zawsze pozostaje w centrum uwagi.

Streichfett przenosi Cię w czasy legendarnych String Machines. W dawnych czasach nie było wyboru – aby stworzyć masywną ścianę dźwięku, potrzebowałeś po prostu fizycznego urządzenia. Te instrumenty klawiszowe doskonale opanowały warstwowanie dźwięku na długo przed pojawieniem się polifonicznych syntezatorów.

Był to czas, kiedy komponowanie muzyki współczesnej nie przypominało rocznego rozliczenia podatkowego na komputerze. To były złote lata rocka i popu, kiedy nawet klawiszowcy po prostu podłączali swój instrument do wzmacniacza i zaczynali grać, zamiast trudzić się nad niekończącymi się listami presetów w poszukiwaniu idealnego brzmienia.

Teraz jest Streichfett – i stare, dobre czasy wracają. Przekonaj się jak brzmi prawdziwy syntezator smyczkowy. Doświadcz jak z surowego, podstawowego brzmienia elektronicznego można w kilku prostych krokach stworzyć jednorodną, niezwykle gęstą, pływającą plamę dźwięków.

Waldorf-Streichfett-Plugin

Streichfett łączy w sobie to, co najlepsze z wymarłego gatunku syntezatorów smyczkowych z lat 70. i 80. Jego podwójny silnik dźwiękowy posiada w pełni polifoniczną sekcję String oraz ośmiogłosową sekcję Solo, która jest niezbędna do odtworzenia klasycznych dźwięków filmowych z lat 70. i 80. Efekt Ensemble zapewnia głębię i ruch w sekcji smyczkowej, a sekcja efektów dodaje regulowane efekty Phaser i Reverb. Dodatkowo efekt Animate może być użyty do modulacji rejestru smyczków, umożliwiając spektakularne morfowanie dźwięku.

Sekcja Solo oferuje również presety o nazwach Bass, E-Piano lub Clavi i tak jak w przypadku typowego String Machine, brzmienie ma niewiele wspólnego z tą nazwą. Zamiast tego są to delikatne i lekko perkusyjne dźwięki, które dobrze komponują się z sekcją smyczkową. Chociaż interfejs użytkownika jest prosty i łatwy do zrozumienia, kontroluje on dość złożony silnik dźwiękowy, który jest w stanie dostarczyć bogate pady niespotykane w żadnym innym instrumencie.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.waldorfmusic.com
Dystrybutor: https://audiotechpro.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj