Ibanez Iceman System of a Down na aukcji charytatywnej

590

Rockowa grupa System of A Down wystawiła na aukcji charytatywnej gitarę Ibanez Iceman. Całkowity dochód ze sprzedaży instrumentu trafi do fundacji Bridge of Health.

Kto nie kojarzy tego niesamowitego kształtu Ibaneza Iceman, dzierżonego dzielne na scenie przez Darona Malakiana? Instrument aż rwie się do gry! Nic więc dziwnego, że podpisaną przez członków zespołu gitarę sprzedano w przeciągu zaledwie dwóch dni. I to za okrągłą kwotę 6000 USD.
Cała kwota przekazana zostanie fundacji Bridge of Health, która zajmuje się leczeniem raka u dzieci z wiosek Armienii.

Zespół System of a Down w czerwcu tego roku wystąpił w Tauron Arenie Kraków. Grupa powstała w połowie lat 90. w Kalifornii. “Aerials”, “Toxicity”, “A.T.W.A.”, “Chop Suey!”, “B.Y.O.B.” – to tylko kilka z największych hitów grupy. Ostatnie wydawnictwa grupy to “Mezmerize” i “Hypnotize” – obie z 2005 roku.

Więcej o System of a Down znajdziecie na www.facebook.com/systemofadown. O gitarach Ibanez informacji szukajcie na www.ibanez.com i na stronie polskiego dystrybutora, www.meinldistribution.pl.

We’ve donated a signed Ibanez guitar to be auctioned off to benefit Bridge of Health. 100% of profits will go to Bridge…

Opublikowany przez System of a Down na 18 listopada 2017