Ibanez GRX40 z nową porcją możliwości brzmieniowych

0

Ibanez GRX40 to przystępny cenowo, klasyczny strat z przystawkami w konfiguracji HSS, mostkiem tremolo, pickguardem i 22 progami Medium. Dziś mamy dla Was nową porcję możliwości brzmieniowych tego bardzo popularnego modelu.

Ibanez GRX40 to według wielu opinii model bezkonkurencyjny w swoim przedziale cenowym i jest bardzo kuszącą propozycją dla gitarzystów o ograniczonym budżecie. Model oferowany jest w czterech wykończeniach kolorystycznych w tym najnowszym MGN – Metallic Light Green, które dołączyło w 2020 roku. Instrument kosztuje ok. 740 Pln.

Jest to ciekawa propozycja dla początkujących ale jednocześnie wymagających gitarzystów, którzy cenią sobie jakość wykonania i dobre brzmienie. Korpus, który wykonano z topoli odznacza się bardzo zrównoważonym brzmieniem, świetnie radzącym sobie zarówno z barwami przesterowanymi, jak i czystymi. Uniwersalny układ przetworników z mocnym humbuckerem w pozycji mostkowej i dwoma klasycznymi single-coil (środek i gryf), pozwala na swobodne poruszanie się w rozmaitych odmianach muzyki rockowej. Wygony gryf i ergonomiczny kształt korpusu gwarantują komfort gry i super design. Polecamy początkującym i średnio zaawansowanym gitarzystom.

Tyle z teorii. Zapraszamy do próbki możliwości brzmieniowych:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj