Chris Coleman z sygnaturą blachy od Meinl Cymbals!

0

Meinl Cymbals Chris Coleman Signature, 21″ Byzance Vintage C Squared Ride to najnowszy model blachy perkusyjnej, który powstał przy ścisłej współpracy z tym znakomitym perkusistą. Posłuchajcie co ma do powiedzenia na jej temat sam muzyk!

Artysta kojarzony jest głównie z muzyką gospel, R&B czy też hip-hopem, jednak jego doświadczenie i wszechstronność muzykalna wykracza zdecydowanie poza te granice. Można powiedzieć, że z bębnami praktycznie się urodził, wywodząc się z muzykalnej rodziny i od początku wykazując swoje preferencje w kierunku tego instrumentu. Laureat wielu konkursów, uczestnik festiwali perkusyjnych współpracuje z największymi gwiazdami, a wśród nich m.in. Chaka Khan, Babyface, Patti LaBelle, Christina Aguilera, Randy Brecker, New Kids On The Block i wielu innych. Talerze perkusyjne marki Meinl Cymbals towarzyszą mu już od lat, więc sygnatura wydawała się tylko kwestią czasu. Wreszcie jest!

„Chciałem czegoś, co mógłbym wykorzystać do wielu rzeczy, aby nie nosić ze sobą wielu talerzy typu ride za każdym razem, gdy gram. Dzięki temu ride’owi mogę pokonać wiele terenów, a on po prostu robi wszystko, czego potrzebuję, i dobrze wpasowuje się w miks całego instrumentu.”

– komentuje Chris Coleman

21-calowy Ride C2 (C Squared) został zaprojektowany we współpracy z artystą Meinl Cymbals Chrisem Colemanem i doskonale łączy elementy, których Chris potrzebował od wszechstronnego talerza. Jak sam zaznacza, kombinacja wagi i kształtu współpracuje ze sobą, aby podkreślić pożądaną artykulację. Otwory wokół krawędzi są rzadką cechą talerzy ride, ale zostały dodane w celu lepszej kontroli wybrzmienia, które generują większe talerze oraz w celu wyróżnienia w miksie.

Chociaż jego dzwonek (bell) jest wystarczająco gruby, aby przebić się przez każdy pasmo, ręczne młotkowanie nadaje mu ciepłą i ziemistą tonację, aby uzyskać bardziej muzyczny cios.

Niezwykły, surowy wygląd tego talerza z nieobrobioną powierzchnią i otworami w połączeniu z jego intensywnym dźwiękiem robi naprawdę świetne wrażenie. Mamy nadzieję, że będzie nam den go przetestować! 🙂

Więcej szczegółów
Producent: https://meinlcymbals.com
Dystrybutor: http://www.meinldistribution.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here