Halo Sport – cud techniki, który może uczynić z Ciebie “wirtuoza”

0

Rozpoczynając naukę gry na instrumencie wiemy, że pozytywne efekty osiągniemy dopiero, kiedy poświęcimy jej długie godziny. Obolałe od klawiszy czy strun palce, spuchnięte od stroika czy ustnika usta – aż chciałoby się krzyczeć, czy istnieje na świecie cokolwiek, co mogłoby pomóc szybciej stać się “wirtuozem”? Halo Neuroscience udowadnia, że to możliwe!

Zestaw Halo Sport stworzony został na bazie neurotechnologii. Używające ładunków elektrycznych słuchawki zaprojektowano tak, by podczas ćwiczenia stymulowały części mózgu odpowiedzialne za pamięć mięśniową. Produkt początkowo skierowany był do sportowców, firma jednak szybko zauważyła jego potencjał w świecie muzyki.

O przetestowanie Halo Sport producent poprosił hiszpańskiego pianistę, Mario Marzo. Muzykowi dano po jednej godzinie na naukę dwóch, zbliżonych poziomem trudności preludiów Bacha. Oczywiście do jednego z nich muzyk miał wykorzystać słuchawki.

Jaki był efekt tego procesu? Cóż, nie mam najmniejszego zamiaru wam tego zdradzać. Po prostu obejrzyjcie koniecznie film poniżej i zastanówcie się, czy warto byłoby wykopać spod ziemi te 750$ (w tej chwili jeszcze w promocyjnej cenie – 699$) 🙂 I pamiętajcie, więcej informacji technicznych oraz link do zakupu znajdziecie na stronie www.haloneuro.com.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj