Ernie Ball Music Man St. Vincent – spróbujmy to opisać…

0

Annie Clark – osoba, dzięki której słowo muzyka nabiera innego znaczenia. Multiinstrumentalistka, autorka tekstów i wielu kompozycji. Świetna gitarzystka, której sygnatura znalazła się na instrumencie jednej z największych marek na świecie – Ernie Ball Music Man St. Vincent.

Adobe Photoshop PDFHistoria sygnowanej gitary brzmi niczym biografia. Jednak to, co wykreowała Annie Clark wraz z firmą Music Man, przerosło chyba oczekiwania wszystkich tych, którzy śledzą instrumenty sygnowane najznamienitszymi sławami muzyki gitarowej.
Niebywała forma w jakiej zachowano instrument.
Pasywne pichupy DiMarzio w konfiguracji HHH i wykończenie kolorystyczne instrumentu sprawiają, że Music Man St. Vincent to gitara absolutnie jedyna w swoim rodzaju. Myślę, że brak słów którymi można by opisać tę konstrukcję dotyka każdego, który próbuje napisać cokolwiek więcej o tym instrumencie.
Oczywiście, można pisać o parametrach technicznych. Można rozpływać się nad brzmieniem i historią powstawania instrumentu, ale przecież nie o to chodzi. Wszyscy doskonale wiedzą, że marka Ernie Ball Music Man, nie wypuszcza na rynek produktów niedopracowanych choćby w najmniejszym procencie. Spójrzcie zatem co Music Man St. Vincent sobą prezentuje.
Wejdźcie oczywiście na stronę producenta i obejrzyjcie film, w którym Annie Clark opowiada o powstawaniu instrumentu, który zapewne wpisze się na stałe w kanony produkcji gitar sygnowanych wyjątkowymi nazwiskami.
www.music-man.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj