Gitarowy kurs “Marek Raduli Masterclass”

754

Jeśli interesuje Cię kurs gitarowy, który nie zakończy się tylko na zagadnieniach technicznych, a dzięki niemu poznasz muzyczny język, który pozwoli Ci poruszać się w świecie muzyki, to koniecznie zainteresuj się kursem “Marek Raduli Masterclass”. Szczegóły oczywiście w tekście!

Marek Raduli, to człowiek którego przedstawiać chyba nie trzeba.
Jednak dla tych, którzy go nie znają – a powinni! przypomnę: gitarzysta, kompozytor, aranżer, muzyk sesyjny i koncertowy, którego kariera sceniczna sięga lat 80-tych ubiegłego wieku.
Był związany z takimi zespołami jak Banda i Wanda, Bajm, Budka Suflera czy w końcu jazzowy zespół ΠR2. Na swoim koncie ma również współpracę z takimi nazwiskami jak Anna Wyszkoni, czy legendarny Tadeusz Nalepa.

Dziś macie okazję poznać Pana Marka z zupełnie innej strony – jako nauczyciela!!!
Kurs, który stworzył nosi nazwę “Marek Raduli Masterclass” i jest drogowskazem muzycznym dla wszystkich tych, którzy chcą poznać muzykę jako język komunikacji niewerbalnej, jako sztukę improwizacji, harmonii, czy też akompaniamentu i gry solo.
Dzięki kursowi na nowo poznacie słowo “Muzyka”, a gitara stanie się przedłużeniem Waszych rąk i uszu.
13 minutową zajawkę kursu znajdziecie poniżej. Przekonajcie się na tym krótkim materiale, że warto w siebie zainwestować!

Koszt kursu to 297 zł. Sprawdźcie koniecznie na stronie:
https://www.jaroslawnyckowski.pl/marek-raduli-masterclass