Unikalne gitary Ibanez J.Custom JCRG21S1 i JCRG21S2 już dostępne!

0

Dwie unikalne gitary Ibanez J.Custom JCRG21S1 i JCRG21S2 z Ibanez Japan Custom Shop już dostępne! Ręcznie robione, jedyne w swoim rodzaju instrumenty, przekonują do siebie szlachetnym wyglądem i stawiają najwyższe wymagania w zakresie jakości i wykonania.

Obie gitary J.Custom zostały wyposażone w przetworniki Bare Knuckle Brute Force, Lo-Pro Edge Tremolo i specjalne wykończenie krawędzi progów na gryfie J.Custom.

Ibanez J.Custom JCRG21S1 (front)
Ibanez J.Custom JCRG21S1 (tył)

Top gitar wykonano z drewna Redwood wypełnionego złotą (JCRG21S1) i czarną (JCRG21S2) żywicą co sprawia, że gitary J.Custom wyglądają nieziemsko. JCRG21S1 posiada 3-częściowy gryf maple / purpleheart i podstrunnicę z cocobolo, JCRG21S2 ma 3-częściowy gryf wykonany z wenge / purpleheart i podstrunnicę z hebanu.

Ibanez J.Custom JCRG21S2 (front)
Ibanez J.Custom JCRG21S2 (tył)

Ale te dwie gitary to nie jedyny sposób jeśli pragniesz mieć wyjątkową gitarę w swojej kolekcji. Zawsze masz możliwość zbudowania własnej gitary w Ibanez Custom Shop. Wybierając spośród różnych dostępnych opcji we współpracy z każdym dealerem Ibanez Prestige, możesz stworzyć własną gitarę „Signature”.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ibanez.com
Dystrybutor: https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj