Gabor Madarasz – Madi prezentuje nową kolekcję ciężkich brzmień do efektu BOSS GT-1000

0

Jeśli było Wam mało. Jeśli poszukujecie powiewu świeżości bijącego od BOSS GT-1000, to koniecznie poznajcie nową paletą brzmień wykreowanych przez węgierskiego gitarzystę. Gabor Madarasz – Madi to jeden z tych artystów, którzy mimo sporego muzycznego stażu wciąż poszukują czegoś nowego.

Madi to znakomity, uznany w środowisku gitarzysta sesyjny, którego światową karierę zapoczątkowała edukacja na renomowanej uczelni American Institute of Music, którą ukończył w 1992 roku.
Do dziś, z ogromnymi sukcesami tworzy ścieżki do telewizji, radia i filmu. Jest również wykonawcą najbardziej znanych ścieżek reklamowych. To on pierwszy raz zagrał frazę, która po dziś dzień cieszy ucho z reklam Coca-Cola.

Poza czysto komercyjną stroną jego działalności, Gabor pochwalić się może  graniem dla sporej grupy gwiazd muzyki rozrywkowej. Ma również swój zespół rockowo-metalowy o nazwie “Mex”, z którym nagrał już pięć płyt. Jego gra, to potężne brzmienie z zachowaniem melodyki w różnych gatunkach muzycznej ekspresji.

Live Set stworzony przez Gabora, przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy szukają brzmień z pogranicza metalu i rocka, a ich głównym narzędziem jest BOSS GT-1000. Madi postanowił przetrząsnąć GT-1000 w poszukiwaniu naprawdę ciężkich brzmień do równie ciężkich riffów. Jego brzmienia znajdą zastosowanie zarówno u gitarzystów grających na “klasycznych” elektrykach (6-strunowych) jak i tych z siedmioma strunami.
W pakiecie znajdziecie ponadto 2 różne cleany i solowe dźwięki gitary prowadzącej, które świetnie sprawdzą się w gatunkach Metal i Rock.

Brzmienia umieszczono oczywiście na platformie Tone Central dedykowanej efektom BOSS na platformy Windows, Mac OS, iOS oraz Android pod adresem
www.bosstonecentral.com/liveset

Więcej szczegółów
Producent: www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here