Fender PM-3 TRIPLE-0 NE – to instrument, nie zabawka…

0

Gdy Fender prezentuje swoje gitary akustyczne, możemy być pewni, że będzie to instrument spełniający najwyższe kryteria. Tak pod kątem ergonomii, jak i brzmienia. Poznajcie model PM-3 TRIPLE-0 NE.

Wykonana niemalże całkowicie z mahoniu, gitara Fendera to instrument mający zadowolić najwybredniejszego muzyka. Jedynie palisandrowa podstrunnica, nadaje mocnego lecz ciepłego brzmienia tej wyjątkowej gitarze.
Instrumenty mahoniowe maja to do siebie, że są cięższe od swych świerkowych konkurentów. Jednak wyjątkowość ich brzmienia pozwala im rywalizować o palmę pierwszeństwa wśród muzyków na całym świecie. Faktem jest jednak, że wciąż nie stanęły na najwyższym podium, jednak m.in. model Fender PM-3 TRIPLE-0 NE, może to zmienić.

Prezentowana gitara to akustyk z krwi i kości. Nie znajdziemy w niej elektroniki, tunerów i innych nowatorskich rozwiązań. Fender postanowił stworzyć instrument wysokiej klasy. Instrument rzeczywiście akustyczny, który poradzi sobie w pracy w małym studio czy w klubie. Jego brzmienie charakteryzuje głębia i mocne, donośne brzmienie.
Ożebrowanie zaś skonstruowano tak, by łamliwy mahoń wybrzmiał długo, a jednocześnie nie ulegał uszkodzeniom podczas energicznej gry.

Więcej informacji na temat tego wyjątkowego instrumentu znajdziecie na stronie producenta www.shop.fender.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here