Lady Pank akustycznie w Gdańsku

0

Jedna z najbardziej legendarnych formacji rockowych w Polsce, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. Z tej okazji zespół zagrał ponad 80 koncertów w całym kraju.

W marcu i kwietniu 2017 roku zwieńczeniem obchodów 35-lecia będzie trasa “Lady Pank – 35 lat – akustycznie”, która obejmie swoim zasięgiem 11 miast (12 koncertów). Zespół wraz z gościnnie występującym Wojciechem Olszakiem wykona swoje największe przeboje w niecodziennych, akustycznych aranżacjach.

Koncerty odbędą się w starannie wybranych miejscach, w których trzypokoleniowa publiczność Lady Pank będzie miała okazję usłyszeć “Kryzysową narzeczoną”, “Titanica”, “Małą wojnę” czy “Mniej niż zero” w niezwykłych, klimatycznych wersjach. Nie zabraknie energii, z której słynie na koncertach zespół Jana Borysewicza. Warto dodać, że trasa zbiegnie się w czasie z wskrzeszoną po kilkunastu latach, nową edycją programu Idol, w której jako jeden z jurorów zasiądzie Janusz Panasewicz.

Koncert Lady Pank w Gdańsku przewidziany jest na 22 kwietnia 2017 roku o godzinie 19:00. Impreza odbędzie się w klubie Stary Maneż.

Bilety w cenie od 100 zł do 130 zł do nabycia na www.ebilet.pl, www.eventim.pl, www.ticketpro.pl, www.interticket.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży.
Dokładną rozpiskę stacjonarnych punktów sprzedaży biletów można sprawdzić na stronach ww. dystrybutorów.

Więcej o Lady Pank znajdziecie na www.facebook.com/Lady-Pank.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here