Kirk i jego KHDK Scuzz Box

0

Jako że wspieramy małe i średnie przedsiębiorstwa, osobiście uparłem się na malutką firmę gdzieś z zachodniego wybrzeża USA. Pomijam fakt, że stworzył ją człowiek legenda. Jednak nie da się ukryć, że to co robi, może mieć spory wpływ na segment efektów gitarowych na całym globie! Otwórzcie oczy na KHDK Scuzz Box.

Choć wiem, że w przypadku gościa o tak bogatej historii i zapewne obszernym portfelu, formuła “małych przedsiębiorstw” brzmi raczej komicznie, to nie da się ukryć, że Kirk Hammett poszedł w stronę manufaktury elektronicznych akcesoriów gitarowych.
Jego efekty, to faktycznie unikaty na skalę światową, biorąc pod uwagę brzmienie, design i charakterystykę.

Opisywane już przeze mnie efekty KHDK to przede wszystkim ogromna moc, cholernie mocne brzmienie i świetne wykonanie. Nie inaczej jest z kolejną kostką o nazwe KHDK Scuzz Box.
Ten żółty potworek to tak naprawdę klasyczny fuzz. Jednak charakterystyka tego brzmienia różni się diametralnie w wykonaniu każdego z producentów. Fuzz Hammetta to coś więcej. Producent nie ograniczał się do klasycznego brzmienia korygowanego w dwu płaszczyznach.
Szeroki zakres korekcji właśnie, jest podstawowym atutem KHDK Scuzz Box.
Do dyspozycji dostajemy klasyczne cztery potencjometry – FUZZ, VOLUME, DEEP oraz TONE. Niby nic, a tak wiele.
Nawet sam Dave Catching przyznał, że produkt Kirka to coś więcej aniżeli zwykła mała kostka, dająca troszkę gitarowego brudu.

Więcej informacji znajdziecie na stronie producenta www.khdkelectronics.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here