Eventide ROSE, rozbudowany “Delay” o wielu możliwościach…

0

Eventide ROSE to rozbudowany efekt typu delay w formie kostki gitarowej. Jednak jego możliwości i zastosowanie zdecydowanie wybiegają poza typowy gitarowy stombox. Zapraszamy do świeżej porcji możliwości brzmieniowych tego urządzenia!

Efekt ten dość szeroko opisaliśmy w naszym teście, gdzie znajdziecie także obszerną prezentację video na jego temat. Link poniżej:

[TEST] Eventide ROSE! Wiemy o nim wszystko!

Kolejna ważna i świeża sprawa to nowy soft i dedykowane oprogramowanie pozwalające na pełną i bardzo wygodną pracę z efektem z poziomu naszego komputera. Te informacje znajdziecie TUTAJ:

Eventide Rose Delay z nowym oprogramowaniem i nowymi możliwościami!

Na koniec obiecana najnowsza porcja brzmień przygotowana przez producenta jednak w ujęciu nie tylko gitarowym ale także syntezy brzmień przy użyciu semi-modularnego syntezatora analogowego Moog Mother-32. Jak wspominaliśmy wyżej i podkreślamy ten fakt również w teście, efekt mimo że stworzony głównie z myślą o gitarzystach o czym świadczy chociażby jego budowa, jest mocno zaawansowanym procesorem efektowym typu delay, generujący algorytmy najwyższej jakości o analogowym brzmieniu, które z powodzeniem mogą być używane w studiu muzycznym podczas produkcji.

Zapraszamy do poniższych przykładów:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here