Eventide Rose Delay z nowym oprogramowaniem i nowymi możliwościami!

0

Eventide Rose to wielokrotnie nagradzany, a także nominowany w tegorocznej edycji NAMM TEC Awards, rozbudowany i niezwykle zaawansowany efekt gitarowy typu delay. Wraz z nową wersją v3.0 na użytkowników czekają miłe niespodzianki!

Przy okazji zapraszamy Was do naszego testu tytułowego efektu, który popełniliśmy kilka miesięcy temu jeszcze ze starszą wersją oprogramowania: https://uptone.pl/gitara/test-eventide-rose-wiemy-o-nim-wszystko

Dzięki nowemu systemowi operacyjnemu v3.0, możliwości efektu rozszerzają się o pięć banków po pięć presetów w każdym, w sumie 25 (dostarczany z 25 presetami fabrycznymi, które możemy dowolnie edytować). Szczegółowy opis każdego banku oraz próbkę możliwości brzmieniowych znajdziecie na stronie produktu: www.eventideaudio.com/rose

Do tego dochodzi wybór Tap Division (quarter, eighth, dotted eighth, triplet), MIDI Tap Tempo & Clock Receive, tryb Kill-Dry i “Envelope Off”. Gniazdo Expression obsługuje teraz kable TS i TRS.

Eventide Device Manager (EDM)

Producent oddaje także w ręce użytkowników zupełnie nowe oprogramowanie Eventide Device Manager (EDM) które poza obsługą samego urządzenia umożliwia m.in tworzenie kopii zapasowych i przywracanie całego stanu urządzenia do dowolnego momentu. Oprogramowanie dostępne jest na system MacOS oraz Windows, a producent przygotował dla Was całą bazę tutoriali video na jego temat:

Więcej szczegółów
Producent: https://www.eventideaudio.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here