Epiphone Slash Collection nadchodzi!

0

W ramach serii „Inspired by Gibson“ marka Epiphone przedstawia kolekcję instrumentów inspirowanych gitarami jednego z najbardziej wpływowych rockowych gitarzystów pod słońcem, współtwórcę oryginalnego składu Guns N’ Roses, a od wielu lat także lidera własnego zespołu… Panie i Panowie, Slash!

„Moją pierwszą dobrą, markową gitarą, był akustyczny Epiphone – piękny dreadnought prawdopodobnie z lat 30-stych, który wisiał u jakiegoś znajomego na ścianie jako dekoracja. Udało mi się go przekonać, żeby odstąpił mi ten instrument. To świetna gitara, którą mam po dziś dzień i nadal dobrze się trzyma. To było moje pierwsze zetknięcie z marką Epiphone, a gdy zacząłem grać zawodowo, napotykałem na swojej drodze kolejne gitary tej firmy. Sam już od wielu lat współpracuję z Epiphone i to dla mnie wielki zaszczyt, być reprezentowanym przez gitarę, która nosi moje imię.“

– mówi Slash w zapowiedzi swojej nowej, sygnowanej serii gitar

Epiphone Slash Collection obejmuje kilka modeli wzorowanych na instrumentach, których gitarzysta używał na przestrzeni swojej kariery. Mamy więc tutaj:

  • Epiphone Slash Les Paul Standard w kilku opcjach kolorystycznych: Appetite Burst, November Burst, Anaconda Burst oraz Vermillion Burst
  • Epiphone Slash “Victoria” Les Paul Standard w wykończeniu Goldtop
  • akustyczny model Epiphone Slash J-45 w wykończeniu Vermillion Burst oraz November Burst

Każda z tych gitar to nie tylko gratka dla fanów Slasha i najlepszy sposób na zbliżenie się do jego charakterystycznego brzmienia (cylinder i okulary nie wchodzą w skład zestawu), ale przede wszystkim solidne narzędzie do gry we własnym stylu, niezależnie od gatunku muzycznego czy stopnia zaawansowania.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.epiphone.com
Dystrybutor: https://www.lauda-audio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj