Letnie promocje od JBL Professional!

1

Firma ESS Audio, dystrybutor marki JBL Professional w Polsce przygotowała gorące promocje jednych z najpopularniejszych zestawów głośnikowych. Wśród nich zarówno odsłuchy studyjne jak i rozwiązania estradowe. Sprawdźcie szczegóły!

UWAGA! Wszystkie produkty promocyjne kupisz w polskich sklepach partnerskich ESS Audio. Promocja trwa do 31.08.2021 lub do wyczerpania asortymentu.

Całą listę letnich promocji od ESS Audio znajdziecie TUTAJ

Monitory studyjne JBL Professional 104 BT (czarne i białe) – 769 zł

JBL 104-BT posiadają 4,5-calowy przetwornik ze współosiowo umieszczonym 19-milimetrowym tweeter’em, 60W wzmacniacz klasy D i generują imponujące, jak na swój rozmiar, niskie częstotliwości o 60Hz. Cieszące się doskonałą opinią wśród realizatorów dźwięku współosiowe monitory bliskiego pola JBL 104 to siedem dekad doświadczenia inżynierów JBL Professional, gwarantujące najprawdziwsze brzmienie i najdokładniejszy dźwięk w swojej klasie. Idealnie nadają się do nagrywania muzyków, producentów, podcastów i vlogerów, a także profesjonalnych inżynierów dźwięku poszukujących dokładnego przenośnego odsłuchu z opcją przesyłu za pomocą Bluetooth.

Aktywne monitory studyjne JBL Professional 306P MKII – 729 zł brutto

JBL 306 MKII to aktywne monitory studyjne o konstrukcji dwudrożnej z 6,5 – calowym przetwornikiem niskich częstotliwości i 1″ neodymowym tweeterem. Monitory dostarczają bardzo wysokiej jakości dźwięk, wszechstronność i są przystępne cenowo. Precyzyjnie oddają każdy detal oraz charakteryzują się niesamowitym zakresem dynamicznym. Ponadto opatentowana technologia Slip Stream pozwala na uzyskanie pełniejszego basu.

2 x JBL PRX 815 + 2 x JBL PRX 818XLF – 15 999zł + 5 lat gwarancji gratis

JBL PRX815XLF to wydajna pełnozakresowa kolumna możliwością kontroli ustawień pokładowego DSP, za pomocą Wi-Fi. Wyposażona w 15-calowy głośnik i dwukierunkowy bass-refleks. Zasilana wzmacniaczem pracującym w klasie D, o mocy 1500W. Rdzeniem bogato wyposażonej sekcji wejściowej jest wyrafinowane DSP, pozwalające użytkownikowi wybrać EQ systemu, zabezpieczenia, poziom czułości wejść, punkt podziału, a także ustawić limiter oraz optymalizację elementów dyskretnych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji świetnie nadaje się do wielu zastosowań.

JBL PRX818XLF został zaprojektowany i zbudowany, by wiernie odtwarzać bardzo niskie częstotliwości dźwięku. Możliwość wykorzystania jako pojedynczego elementu w ustawieniu sub/satelita, bądź w większej ilości, jako element systemów wielkoformatowych. PRX818XLF spełnia to zadanie z niezwykłą efektywnością i kontrolą. Subbasy są lekkie i przystosowane do stackowania (ustawienia subbasów na sobie), zapewniając w ten sposób łatwość ustawienia i zdemontowania systemu.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.jblpro.com
Dystrybutor: http://www.essaudio.pl

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj