Efekt współpracy dwóch gigantów. Efekt gitarowy JB-2 Angry Driver

0

Współpraca dwóch dużych producentów efektów gitarowych musiała zaowocować produktem wyjątkowym. Nie tylko z punktu widzenia innowacyjnych rozwiązań. Głównie jednak przez brzmienie jakie udało się wytworzyć w małej, niepozornej kostce. Poznajcie JB-2 Angry Driver.

Gdy na horyzoncie pojawiły się pierwsze informacje o współpracy BOSS z JHS Pedals, wielu zastanawiało się co z tego wyjdzie? Odpowiedź musiała być tylko jedna!
BOSS BD-2 Blues Driver + Angry Charlie = JB-2 Angry Driver!

Ten, z pozoru zwyczajny efekt, łączy w sobie doświadczenie japońskiego BOSSa w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań, z amerykańskim doświadczeniem JHS w budowaniu legendarnych brzmień.
Efekt wyposażono w cztery potencjometry: LEVEL, TONE, DRIVE oraz MODE. Jednak to ten ostatni, pozwala na wielowymiarowe wręcz współbrzmienie zarówno efektów BOSS jak i JHS. Potencjometr MODE pozwoli nam na wybranie takiego efektu w jaki jesteśmy doposażeni, a wielokolorowy wskaźnik LED wskaże nam, z którego efektu właśnie korzystamy. Brzmi troszkę enigmatycznie, prawda? Producenci świetnie wyjaśniają to na filmie, który znajdziecie poniżej.
Tak czy owak, JB-2 Angry Drive brzmi świetnie. Ma naprawdę szeroki zakres tonalny, co sprawia, że możecie z niego wydobyć zupełnie inne brzmienia niż do tej pory znaliście.

Więcej informacji i parametry techniczne znajdziecie na stronie producenta www.pl.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here