Paulina Przybysz z nową płytą i w trasie koncertowej. Zapraszamy do Wrocławia!

0

Paulina Przybysz przeszło dwie dekady zachwyca głosem w takich składach jak Sistars, Pinnawela, Rita Pax czy Archeo. Jest laureatką licznych nagród i wyróżnień m.in. Fryderyków i Superjedynek.

Artystka rzez wiele lat zasilała najróżniejsze projekty, żeby w końcu powiedzieć coś zdecydowanym głosem w solowym materiale. Po raz pierwszy występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, bo jak sama mówi: „ma coś konkretnego do powiedzenia”. Paulina na jesień planuje wydanie albumu. Krążek promowany przez piosenkę “Dzielne Kobiety” zaśpiewany jest w języku polskim

Powoli będę wypuszczać dla Was informacje, co tam w tej płycie będzie się działo…– napisała wokalistka na swoim profilu Facebook. – Ja nie mogę się doczekać, mam nadzieję że Wy też.
Wpisowi towarzyszy miniklip, z którego dowiadujemy się, że nowy longplay siostry Natalii nosi tytuł “Chodź tu“. Premiera została wyznaczona 6 października.

Koncert Pauliny Przybysz odbędzie się 11 listopada 2017 o godzinie 20:00 w klubie Stara Piwnica we Wrocławiu.

Bilety w cenach 45 zł – do 15.09, 50 zł – przedsprzedaż, 55 zł – w dniu koncertu, dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce oraz w serwisach: www.starapiwnica.com.pl/bilety, www.biletin.pl, www.ticketpro.pl  i www.eventim.pl.

Więcej o artystce i koncertach szukajcie na www.facebook.com/paulinaprzybyszofficial.

Powoli będę wypuszczać dla Was informacje co tam w tej płycie będzie się działo… Ja nie mogę się doczekać, mam nadzieję że Wy też.

Opublikowany przez Paulina Przybysz na 7 września 2017

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here