Efekt JOYO R-06 O.M.B – jednoosobowy zespół w pudełku

0

JOYO R-06 JOYO O.M.B to jednoosobowy zespół w pudełku. Posiadając sporą ilość funkcji i brzmień, O.M.B będzie w stanie zaspokoić oczekiwania niejednego muzyka, ceniącego sobie komfort gry w pojedynkę.

Efekt JOYO O.M.B (One Man Band) ma potężny zapas 40 minutowej pamięci przeznaczonej do nagrywania, niezależny tryb automatu perkusyjnego oraz kombinacje Loopera w połączeniu z Drum Mashine.

Tryb looper ma funkcję auto-wyrównania i funkcję stick count-in dla pierwszego nagrania – czyli czymś w rodzaju muzycznego “justowania”. 40 minut pamięci nagrywania to zdecydowanie jeden z najlepszych wyników w produktach tej klasy. Ponadto do każdego z nagrań można dodać dodatkowe warstwy, cofnąć i ponowić ich zawartość.
W trybie automatu perkusyjnego producent udostępnił 7 gatunków bębnów z 7 różnymi brzmieniami perkusji. Tempo ustawia się za pomocą przycisku Tap Tempo, a dioda efektu miga wraz z rytmem. Efekt JOYO O.M.B oferuje również kilka styli muzycznych, w tym Pop, Rock, Blues, Metal, Punk, Jazz i Latin.

Do dyspozycji mamy standardowe potencjometry odpowiedzialne za konkretne funkcje R-06, czyli Looper, Drum, Genre i Bar. Poza tym znajdziemy jeszcze przełącznik Looper/L+D, czyli funkcji wspomnianej na początku.

Jako jeden z przedstawicieli najnowszej serii efektów JOYO R, urządzenie zostało opatrzone oświetleniem typu ambient. Producent umożliwił oczywiście wyłączenie diod dzięki umieszczeniu na tylnej ścianie efektu specjalnego przełącznika.

Więcej szczegółów:
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here