Madeleine Peyroux pierwszą gwiazdą Ladies’ Jazz Festival 2019

0

Jedna z najwspanialszych artystek jazzowych obecnych czasów, Madeleine Peyroux wystąpi na Ladies’ Jazz Festival 2019. Impreza odbywać się będzie w lipcu przyszłego roku.

Madeleine Peyroux to artystka ponadczasowa. Nie poddaje się trendom, nie chwali w mediach społecznościowych posiłkami, wydarzeniami z życia. To niemal już zaskakujące w naszych rozkrzyczanych czasach, ale jej życie jest Jej życiem, a my mamy kolejne utwory, które interpretuje, komponuje, nagrywa… – jakie to niezrozumiałe i dziwaczne powie ktoś uzależniony od mediów społecznościowych…

Madeleine Peyroux w Polsce była tylko raz, zatem tym większa radość, że właśnie na Ladies’ Jazz Festival artystka przedstawi polskiej publiczności efekt swojej pracy z Larrym Kleinem (tak, tym Larrym Kleinem…) i pozostałymi muzykami, którzy mieli swój wkład w powstanie Anthem – jej najnowszego Hymnu, na który składa się 11 kompozycji stworzonych przez artystkę i zaproszony zespół oraz fenomenalna, jakże osobista głęboka wersja utworu Leonarda Cohena (właśnie tytułowy Anthem), do którego Peyroux co jakiś czas wraca w swej karierze.
Nowy, zbierający świetne recenzje album nie przeszkodzi zaprezentować w Gdyni również wielkich przebojów artystki, choćby tych zebranych na The Best wydanym, zdaje się, dwa lata temu.

Madeleine Peyroux przedstawi się polskiej publiczności swoją najlepszą muzyką na Ladies’ Jazz Festival w Teatrze Muzycznym w Gdyni w piątek 26 lipca 2019 roku o godzinie 20:00 

Bilety na to wydarzenie już w ebileteriach. np tu www.ticketmaster.pl w cenie 100 – 160zł.

Więcej informacji na www.ladiesjazz.pl i www.facebook.com/MadeleinePeyroux.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here