System L-Acoustics L-ISA w sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej

1

Cavatina Hall w Bielsku-Białej to jedna z największych realizacji firmy Audio Plus na przestrzeni ostatnich kilku lat. W nowo powstającej sali koncertowej na terenie potężnego obiekt zawisł system immersyjny L-Acoustics L-ISA.

Cavatina Hall to wielofunkcyjny obiekt zlokalizowany w centrum Bielska-Białej, w unikatowy sposób łączący funkcję biurową z kulturalną.

cavatina-hall_plan
Cavatina Hall

Oprócz części biurowo-usługowej klasy A o powierzchni ponad 9 000 m kw., w obiekcie znajdzie się wysokiej klasy studio nagrań oraz sala koncertowa na 1000 osób, która z powodzeniem będzie mogła również służyć do organizacji konferencji i prezentacji.

Mimo, że prace wciąż trwają, firma Audio Plus pokazała pierwsze zdjęcia i zdradziła już pierwsze informacje o nowo powstającej instalacji.

Jak czytamy na profilu: “System L-Acoustics L-ISA zawisł w nowo powstającej sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej. Łącznie w Cavatinie gra aż 141 jednostek od L-Acoustics! Na zdjęciach: 7 gron po 6 elementów KIVA II i po jednym elemencie SB15.”

Poniżej publikujemy pierwsze zdjęcia i z niecierpliwością czekamy na więcej…! Oficjalne otwarcie planowane jest na 18 grudnia 2021.

Cavatina-Hall-L-Acoustics Cavatina-Hall-L-Acoustics

Cavatina-Hall-L-Acoustics

Więcej szczegółów
Producent: https://www.l-acoustics.com
Dystrybutor: https://audioplus.pl

1 KOMENTARZ

  1. […] Cavatina Hall to ogromny potencjał możliwości wykorzystania dźwięku. Wszystko za sprawą najnowszych technologii zarówno dźwiękowych jak i wizualnych. Akustyka sali koncertowej pozwala na wydobycie pełni barw podczas koncertów symfonicznych. Zainstalowany w niej przez firmę Audio Plus najnowocześniejszy system dźwięku immersyjnego L-ISA od L-Acoustics sprawia, że każdy słuchacz niezależnie od tego, które z 1000 miejsc zajmie, poczuje się jak w środku brzmienia. Nieco szerzej pisaliśmy o tym w artykule TUTAJ. […]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj