Darek Budkiewicz w pierwszym odcinku nowego cyklu GuitarStories

0

“Szary dzień zamienił się w kolor przez to, że zostałem muzykiem” – tak w pierwszych słowach o swojej przygodzie z muzyką mówi basista zespołu Armia, Darek Budkiewicz. Pierwszy odcinek nowego cyklu GuitarStories nosi tytuł “Basowe Historie” – i to właśnie o basie, ale też i wielu innych aspektach dowiecie się z nagrania, które dziś Wam przedstawiamy.

Utalentowany basista zespołu Armia, Darek Budkiewicz to endorser takich marek, jak Endroser firm: Aguilar Amplification, Birdland basses&guitars czy Mogami. W najnowszym video przygotowanym przez kanał GuitarStories artysta opowiada o tym, kiedy pierwszy raz jego serce zabiło mocniej na myśl o muzyce, o chemii w zespole, a także o tym, czy gitara basowa jest niezastąpiona.

Muzyk znany przede wszystkim ze współpracy z zespołem Armia jest także producentem i kompozytorem. Przez dekadę związany był z zespołem DePress. Współpracował sesyjnie oraz koncertowo z wieloma projektami, m.in.: Armia , DePress, Holly Toy ,Barbara Lubos ,Tomasz Budzyński , Michał Jacaszek, Stutthof – Apel Cieni , Marek Piekarczyk, Stefan Machel, Ewa Dałkowska, Dariusz Kowalski, Marcin Januszkiewicz -10 Kroków Memoriał Warszawski 1944, Marcin Pospieszalski, Andrzej Dziubek,Teatr Muzyczny od Czapy, Trupia Czaszka&Budzy, Rico Sanchez, DIM – Same dobre wiadomości, Darek Dusza, Universe, Nowy Horyzont.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj