D’Addario NS Micro Headstock Tuner jeszcze lepszy!

0

D’Addario NS Micro Tuner (PW-CT-12) to jeden z najpopularniejszych mini-tunerów gitarowych jakie są dostępne na rynku. Jak niedawno poinformował producent, teraz jest on jeszcze lepszy i bardziej funkcjonalny!

Wśród nowych udogodnień jakie proponuje najnowsza wersja tunera D’Addario NS Micro Headstock znajdziemy zaktualizowaną hierarchię przycisków dla łatwej i intuicyjnej kontroli, a także ulepszone sterowanie wbudowanego przetwornika piezo, które pozwala na lepsze strojenie w hałaśliwym otoczeniu. Nowy, chowany uchwyt, teraz otwiera się jeszcze szerzej i trzyma się mocno się na każdej główce gitarowej.

Poza tym wyświetlacz tunera posiada 4 punkty orientacji: 2 pionowe i 2 poziome, dzięki którym wyświetlane komunikaty będą dobrze widoczne bez względu na umiejscowienie tunera na główce.

Zakres kalibracji wynosi od 410Hz do 480Hz. Wbudowany przetwornik piezo tunera odbiera drgania instrumentu zamiast dźwięku, dzięki czemu jest dużo dokładniejszy i umożliwia nastrojenie instrumentu praktycznie w każdych warunkach. Nadaje się do strojenia praktycznie wszystkich instrumentów strunowych jak: gitara klasyczna, akustyczna, elektryczna, basowa, mandolina, banjo, ukulele i inne.

W zestawie znajduje się także bateria CR2032, gwarantująca bardzo długi czas pracy. Tunery nadal będą oferowane pojedynczo (PW-CT-12) oraz w dwupaku (PW-CT-12TP).

Więcej szczegółów:
Producent: http://daddario.com/NS_Micro_Headstock_Tuner
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj