Efekt modulujący JOYO R-09 Vision

0

Dwukanałowy efekt JOYO R-09 Vision zachęca wieloma swoimi aspektami, zarówno wizualnymi jak i oczywiście brzmieniowymi. R-09 to produkt, po który najchętniej sięgną wszyscy ci, którzy szukają wysublimowanego brzmienia z nutką niezależności w jego kreowaniu.

Dwukanałowa konstrukcja efektu pozwala na modulowanie brzmienia za pośrednictwem niezależnych kontrolerów dla obu kanałów, oraz szerokiej palecie presetów.

JOYO R-09 Vision wyposażono w jeden potencjometr Speed, dwa potencjometry Rate, Control, oraz zdwojony Depth/Mix. Wszystko po to, by każdy z kanałów można było dowolnie i niezależnie kontrolować.
Pośrodku znajduje się trójpozycyjny przełącznik umożliwiający wybór sekwencji obu kanałów. Poza tym każdy kanał wyposażono w 9 efektów, które można wybierać za pomocą sterowania Tap Tempo.

Jeśli zaś chodzi o stronę wizualną, efekt prezentuje się dobrze. Może nie jest to designerski szczyt możliwości, ale JOYO R-09 Vision nie bije w oczy brakiem czytelności panelu użytkownika, czy też świecącymi gadżetami, choć… należy tu wspomnieć, że seria JOYO R posiada bardzo przyjemną dla oka, nienachalną listwą LED.
Producent przewidział jednak różne gusta i umożliwił jej wyłączenie dzięki przełącznikowi na spodzie obudowy.

Specyfikacja techniczna

  • Wejście 1/4” mono audio interface x2 z impedancją 1M Ohms
  • Wyjście 1/4” mono audio interface x2 z impedancją 100 Ohms
  • Próbkowanie 44.1K – 24bit
  • Zasilanie DC 9V – 170mA
  • Wymiary 130*110*50mm
  • Waga 425g

Więcej szczegółów
Producent: www.joyoaudio.com
Dystrybutor: www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here