D’Addario DIY Solderless Cable Kit Mini Plugs – konfigurowanie pedalboarda już nigdy nie będzie łatwiejsze.

0

Każdy gitarzysta wie, że dobrze skonfigurowany pedalboard to już pierwszy zalążek sukcesu. Łatwe przełączanie pomiędzy efektami, wszystko, czego tylko zapragniecie, znajduje się tuż na wyciągnięcie ręki lub… stopy. Gorzej jeśli pod pedał dostanie się niechciany kilometrowy kabel, którego nie zdążyliście naprędce związać, schować itd.

A gdyby tak pozbyć się tego koszmaru? Tu z pomocą przychodzi D’Addario, producent akcesoriów, które ułatwiły życie niejednemu muzykowi. D’Addario DIY Solderless Cable Kit Mini Plugs skierowany jest nie tylko dla gitarzystów. Zestaw ułatwi życie każdemu muzykowi, który po prostu nie cierpi plątać się w gęstwinie przewodów.

Więcej o zestawie D’Addario DIY Solderless Cable Kit pisaliśmy już w tekście https://uptone.pl/gitara/daddario-i-pakiet-diy-solderless-cable-kit.

To, co najbardziej zwraca uwagę w prezentowanym zestawie, to 10 sztuk mini-jacków, które pozwolą wam zaoszczędzić sporo miejsca, a nawet wygodnie zagiąć kable pod kątem 90°. W opakowaniu znajdziecie też przecinak do kabla, dopasowany śrubokręt i oczywiście odpowiedni przewód.

Proste? Jasne, że proste ? Oceńcie sami, czy ta wygoda warta jest ceny ok 70 USD.

Więcej szczegółów:
Producent: www.accessories.daddario.com
Dystrybutor: www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here