D’Addario Braided Instrument Cable, czyli klasyka w nylonowym oplocie.

0

Braided Instrument Cable to kolejna oryginalna, a jednocześnie vintage’owa seria kabli od D’Addario. Look robi wrażenie! A co w środku…?

Jak przystało na markę D’Addario, wewnątrz kryje się wysokiej jakości konstrukcja kabla, która ma zagwarantować muzykom czysty i “niczym nie skażony” przesył sygnału z gitary wprost do wzmacniacza 🙂

Będąc bardziej precyzyjnym… Producent wykorzystał do ich budowy jądro z beztlenowej miedzi (miedź beztlenowa, będąca stopem o bardzo wysokim poziomie przewodnictwa, która przez dłuuuugie lata nie straci swoich właściwości), z dwoma warstwami nieprzenikającymi, ekranowanymi osłonami przystosowanych do przesyłu sygnału o niskiej pojemności. Wspomniana, podwójna warstwa eliminuje szumy, co gwarantuje niezwykle czyste, pozbawione zewnętrznych zakłóceń, brzmienie. Zewnętrzny nylonowy oplot chroni kabel przed otarciami, przecięciami i załamaniem.

Kable dostępne są w 3 wersjach kolorystycznych: czarny, szary i tweedowy oraz trzech długościach: 10′, 15′, 20′.

Jak na większość swoich produktów, tak i w tym przypadku producent zapewnia nam dożywotnią gwarancję, co napewno jest dobrą wiadomością dla aktywnych muzyków.

Więcej szczegółów:
Producent: http://www.accessories.daddario.com
Dystrybutor: http://www.musicdealer.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here