Dance With The Dead na jedynym koncercie w Polsce

0

Po prawie rocznej przerwie od ostatniego koncertu w Polsce jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie synthwave’u, czyli Dance With The Dead wraca do Warszawy. Duet wystąpi 26 lutego w klubie Proxima, a supportować ich będzie angielski Lebrock.

DANCE WITH THE DEAD to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych nazw w gatunku synthwave/retro/cyberpunk. Utworzony w Orange County w Kalifornii duet to Justin Pointer oraz Tony Kim. Oboje wcześniej występowali w różnych metalowych zespołach co wyraźnie słychać w ich twórczości. Dance With The Dead to mieszkanka synthów z metal inspirowana horrorami Johna Carpentera z lat 80tych. Ich koncerty regularnie są wyprzedawane na wielu różnych kontynentach. Duet może się także pochwalić występami u boku takich nazw jak Perturbator, Manilla Road czy Neurosis. Zespół ma na koncie 6 długogrających albumów, a ostatni z nich „Love To Death” ukazał się w tym roku. Można na nim usłyszeć m.in. Nick’a Hipa z As I Lay Dying.
Więcej o zespole na www.facebook.com/dancewiththedeadmusic.

LEBROCK to duet pochodzący z Peterborough w Wielkiej Brytanii. Michael M oraz Shauny P to kolejna obiecująca mieszanka na scenie retro/synthwave. Wielokrotnie dzielili już scenę z Dance With The Dead oraz Carpenter Brut. Ich ostatni album „Real Thing” to 5 konkretnych klimatycznych kawałków wypełnionych świetnymi wokalami rodem z lat 80tych w Beverly Hills.
Więcej o zespole na www.facebook.com/ListentoLeBrock


Koncert Dance With The Dead + Lebrock odbędzie się 26.02.2019 o godzinie 19:00 w klubie Proxima w Warszawie.

Bilety:
65 – www.winiarybookings.pl
75 – www.biletomat.pl, www.eventim.pl, www.ticketmaster.pl
85 – w dniu koncertu


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here