BOSS TU-05 – tuner gitarowy z wbudowanym akumulatorem

0

Firma Boss nie ustaje w dążeniach do ułatwiania życia gitarzystom i basistom – niedawno przedstawialiśmy przenośny stojak na wzmacniacze BAS-1, a teraz prezentujemy kieszonkowy, montowany klipsem do główki instrumentu stroik TU-05, zasilany akumulatorem!

Z tym tunerem nie trzeba się już martwić o kupowanie baterii na zapas – jedynie o jego ładowanie od czasu do czasu standardową ładowarką USB lub power-bankiem. Pełne naładowanie akumulatora powinno wystarczyć na 10 godzin nieprzerwanej pracy, a tryb automatycznego wyłączania po kilku minutach nieużywania pomaga oszczędzić energię.

O stanie baterii na bieżąco informuje wskaźnik na ekranie urządzenia. Mimo niewielkich rozmiarów, widać na nim wyraźnie wszystkie wskazania tunera, a wysoki kontrast powoduje, że jest on czytelny zarówno w ciemności, jak i w świetle słonecznym.

BOSS TU-05 ma 4 tryby strojenia: gitarowy, basowy, ukulele i chromatyczny. Możliwość regulacji referencyjnego dźwięku A w zakresie od 431 do 449 Hz czyni go przydatnym do strojenia praktycznie wszystkich instrumentów strunowych, w tym także smyczkowych.

Więcej szczegółów:
https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj