Ampeg Rocket Bass Series – nowe comba basowe!

0

Nowa rodzina wzmacniaczy combo do basu, Ampeg Rocket Bass Series, obejmuje cały wachlarz modeli, spośród których każdy basista wybierze odpowiedni do swoich potrzeb.

Wzmacniacze typu combo o symbolach RB-108, RB-110RB-112RB-115 oraz RB-210 oferują kolejno głośniki 8“, 10“, 12“, 15“, a także 2 x 10“. Moc najmniejszego z nich to 30 W, a największego – aż 500 W. Kompaktowe rozwiązanie do ćwiczeń, na próbę, na scenę? W serii Ampeg Rocket Bass znajdzie się model do każdego z tych zastosowań.

Każdy z nich ma na pokładzie 3-zakresową korekcję barwy, najnowszy, autorski układ przesterowania Super Grit Technology, a także charakterystyczne dla wzmacniaczy Ampeg funkcje Ultra Hi i Ultra Lo (to ostatnie tylko w modelach RB-112, RB-115 i RB-210). 

Ponadto w każdym combie z serii Rocket Bass znajdziemy wejście Aux i wyjście słuchawkowe, a wszystkie oprócz najmniejszego, ćwiczeniowego RB-108, mają wbudowane wyjście DI na złączu XLR, co ułatwia ich praktyczne wykorzystanie w warunkach scenicznych i studyjnych.

Więcej szczegółów
Producent: https://ampeg.com
Dystrybutor: Yamaha Music Europe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here