BOSS DR-01S Rhytm Partner – akustyczny asystent perkusyjny

0

BOSS DR-01S Rhytm Partner, to świetny pomysł dla wszystkich tych, którzy poszukują zrytmizowania swojego domowego studia gitarowego. Dzięki prostemu w obsłudze urządzeniu, Wasza gitarownia nabierze jeszcze więcej głębi niż dotychczas.

BOSS DR-01S Rhytm Partner jest idealnym towarzyszem gitary akustycznej i wokalu, będąc tak samo potężnym instrumentem, jak ukulele, skrzypce, fortepian i inne instrumenty akustyczne.

Przyjazny interfejs na DR-01S pozwala na łatwe dopasowanie rytmów do dowolnego stylu, a wbudowany głośnik zapewnia doskonałą jakość dźwięku, komponując się z akustycznymi instrumentami. Dzięki możliwości pracy na baterii, każdy może zabrać go gdziekolwiek zechce. A więc niezależnie od tego czy grasz sam czy z przyjaciółmi
Ja zapewnia producent, BOSS DR-01S przeniesie Cię na nowy poziom rozrywki podczas każdej akustycznej sesji muzycznej.

Producent umożliwił ustawienia rytmów według trzech głównych metrum: 3/4, 4/4, oraz 6/8. Wydaje się, że w tym przypadku, trochę ograniczono możliwości DR-01S, jednak brzmienia i rytmy, które oferuje urządzenie wynagrodzi te niewielkie ograniczenia.
BOSS DR-01S, to 24 głosowa polifonia, tempo od 40 do 300 uderzeń metronomowych, głośnik o mocy 7 W i brzmień, wśród których znajdziemy:
Shaker, Maracas, Bell, Whistle, Tambourine, Pandeiro, Claves, Cowbell, Triangle, Guiro, Bongo, Hand clap, Paila, Conga, Cajon, Drums, Metronome, oraz inne efekty.

Więcej szczegółów:
Producent: www.boss.info

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here