BOSS 200 Series: Jak przeprowadzić proces aktualizacji softu?

0

Informacja o aktualizacji oprogramowania serii 200, na stronie BOSS pojawiła się tuż przed jej upublicznieniem. Dziś mamy dla Was film, w którym producent wyjaśnia w jaki sposób przeprowadzić cały proces aktualizacji oprogramowania. Zapraszamy!

Przypomnijmy jednak…
W nowej serii BOSS 200 znalazły się 4 efekty gitarowe oznaczone odpowiednio symbolami: DD-200 (Digital Delay), EQ-200 (Graphic Equalizer), MD-200 (Modulation)i OD-200 (Overdrive). Ich nazwy ściśle powiązane są oczywiście z ich przeznaczeniem.
Seria 200, to bardzo zaawansowane urządzenia, które z racji swej elektronicznej natury i oprogramowania stanowiącego serce ich układów, wymagają również cyklicznych aktualizacji.

Bezpłatna aktualizacja oprogramowania do wersji 1.1 gwarantuje większą elastyczność serii, znacznie zwiększając pojemność wbudowanej pamięci do przechowywania i przywoływania brzmień. Dostępnych jest 128 ustawień użytkownika – plus bieżące ustawienia panelu – dla szybkiego dostępu do ustawień. Te można również przywołać bezpośrednio za pośrednictwem zewnętrznych komunikatów MIDI.
Tyle w teorii. A teraz czas na pełen opis i instrukcję postępowania z aktualizacją.

Jeśli chcielibyście dowiedzieć się więcej o serii, to zapraszamy Was również do naszych publikacji, które znajdziecie pod adresem https://uptone.pl/tag/boss-200-series

Więcej szczegółów
Producent: https://www.boss.info/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here