Blackstar U30 Unity Pro Bass System. Pierwszy z przedstawicieli nowej serii wzmacniaczy

0

Blackstar U30, to pierwszy i najmniejszy z przedstawicieli najnowszej serii wzmacniaczy basowych, których premierę mogliśmy oglądać na tegorocznych Namm Show 2018. Unity Pro Bass System, to zupełnie nowe, bardzo ciekawe spojrzenie na wszechstronność wzmacniaczy basowych.

Blackstar U30 to najmniejszy z przedstawicieli nowej serii Unity Pro Bass System. Nieduży wzmacniacz oferuje mnóstwo możliwości kreowania brzmienia dzięki trzem głównym ustawieniom – Classic, Modern i Overdrive.
Każde z powyższych ustawień oferuje zupełnie odmienne brzmienie, ale dzięki dodatkowym potencjometrom, możemy dopasować ton naszej gitary to swoich gustów. Producent oddał w nasze ręce takie parametry ustawień jak: Gain, Low, Mid-Frequency, High i oczywiście Master.

Poniżej zaprezentujemy Wam filmy z poszczególnymi ustawieniami. Warto je obejrzeć!

Brzmienie Classic

Dodatkowymi smaczkami jest możliwość aktywacji efektu Chorus i kompresora.
Całą konstrukcję zasila 8″ speaker o mocy 30 Wattów generujący bardzo dobre, klarowne brzmienie. Do samego podłączenia instrumentu, producent wykorzystał standardowe gniazdo typu jack, zaś na tylnej ścianie znajdziemy m.in. gniazdo Footswitch, wejście mp3, oraz wyjścia na dodatkowe nagłośnienie. Tu warto wspomnieć, że w całej serii Unity Pro Bass System znajduje się również głośnik Blackstar U250ACT o mocy 250 Wattów, który można podłączyć do każdego ze wzmacniaczy wyjściem CAB LINX.

Brzmienie Modern

Unity 30, to wzmacniacz na który zwrócić powinni uwagę nie tylko basiści studyjni, ale i koncertowi. Dzięki możliwości zasilenia go dodatkowym nagłośnieniem, staje się on mobilnym, lekkim wzmacniaczem, który bez problemu można przenieść z punktu A, do punktu B.
Jeśli chodzi zaś o wygląd, to Blackstar jest dokładnie taki jaki być powinien. Nie kłuje w oczy światełkami i wyuzdanym designem. Zwykła kubatura skrzynki w kolorze czerni z gwiazdą w logo – czegóż chcieć więcej?

Brzmienie Overdrive

Seria Unity Pro Bass System obejmuje aż sześć produktów: Blackstar U30, Blackstar U60, Blackstar U120, Blackstar U250, Blackstar U500 i wspomniany głośnik Blackstar U250ACT. Oczywiście w niedługim czasie postaramy się opisać wszystkie modele, więc czekajcie na więcej informacji.
A poniżej inne filmy z prezentacji możliwości Blackstar U30.

Więcej szczegółów:
Producent: www.blackstaramps.com
Dystrybutor: www.sound-service.eu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj