sE7: nowy pojemnościowy mikrofon małomembranowy od sE Electronics

0

sE Electronics zaprezentował nowy, pojemnościowy pojemnościowy mikrofon małomembranowy sE7, który jak zapewnia producent oferuje bardzo dobre właściwości brzmieniowe w niskiej cenie: 99 USD!

Nie wiemy póki co kiedy dokładnie mikrofon trafi do Polski i jaka będzie jego cena na naszym rynku, jednak możemy się spodziewać, że będzie zdecydowanie niższa niż sE8-ki.

Jak informuje przedstawiciel firmy, nowy mikrofon sE7 to bardzo dobry stosunek ceny do jakości, oferujący ciepłe i klarowne brzmienie, które świetnie sprawdzi się przy rejestrowaniu pianina, gitary, perkusji czy każdego innego instrumentu, gdzie wymagana jest konstrukcja małomembranowa.

Na pierwszy rzut oka widzimy, że jest to nieco okrojona wersja, właśnie sE8-ki. Wyposażono go w przełącznik tłumika -20dB, podczas gdy sE8 posiada przełącznik -10dB i -20dB. Ograniczona także zakres filtra dolnozaporowego do 80Hz, podczas gdy sE8 oferuje także dodatkowo filtr na poziomie 160Hz. Jednak cała reszta zdaje się być identyczna, łącznie z wytrzymałą, metalową obudową.

Każdy mikrofon będzie dostępny także w wersji podwójnej.

Więcej szczegółów:
Producent: www.seelectronics.com/se7-mic
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj