Blackstar St. James – pierwszy wtyczkowy wzmacniacz od Blackstar Amplification!

0
Blackstar St James

Firma Blackstar przedstawiła pierwszy w swojej ofercie cyfrowy plugin, zawierający wirtualny wzmacniacz gitarowy wraz z wyborem kolumn, mikrofonów i efektów.

W odróżnieniu od wielu podobnych produktów konkurencji, nowa wtyczka Blackstar St. James (czyli pierwszy plugin w historii firmy Blackstar Amplification) została zaprojektowana od zera jako wirtualny wzmacniacz gitarowy, a nie jako cyfrowy model już istniejącego sprzętu – chociaż producent nie ukrywa, że inspiracją były tutaj jego własne lampowe wzmacniacze z serii St. James.

Blackstar St. James Plugin oferuje dwa różne modele wzmacniaczy: jeden z nich oparty na lampach EL34, drugi na 6L6, dzięki czemu mamy wybór pomiędzy klasycznym brzmieniem lat 60. a bardziej nowoczesnym zakresem ustawień czystych lub nawet bardzo mocno przesterowanych.

Oprócz samych wzmacniaczy do dyspozycji dostajemy 9 modeli kolumn gitarowych z oferty Blackstar, przeniesionych na realia cyfrowe z użyciem technologii DSP CabRig, używanej w niektórych fizycznych modelach wzmacniaczy firmy. Do tego 6 wirtualnych pozycji mikrofonów względem głośnika, a także sekcje efektów Pre-FX i Post-FX z wyborem takich „kostek“ jak EQ, kompresor, drive, chorus, phaser, flanger, tremolo, delay i reverb.

Wtyczka Blackstar St. James jest kompatybilna z systemami Windows i macOS, dostępna w formatach VST, AU i AAX, a jej autoryzacja odbywa się za pomocą oprogramowania iLok License Manager, co ważne, nie wymagając fizycznego klucza USB! Cena wtyczki to 99 dolarów.

Więcej szczegółów:
Producent: https://www.blackstaramps.com
Dystrybutor: https://www.sound-service.eu/pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj