Nowy werbel Pearl Drums Dennis Chambers Signature Snare!

215
Pearl Drums Dennis Chambers Signature Snare

Pośród nowości Pearl Drums na rok 2023 znalazł się nowy werbel sygnowany nazwiskiem Dennisa Chambersa, który przypaść może do gustu nie tylko fanom stylu oraz brzmienia tego wybitnego bębniarza.

Nowy Pearl Dennis Chambers Signature Snare (DC1465SC) to naturalna ewolucja poprzednich modeli sygnowanych przez tego muzyka, czerpiąca z nich wybrane elementy, ale idąca o krok dalej. W wyniku wieloletniej współpracy z legendarnym artystą powstał kolejny znakomity i innowacyjny werbel.

Pearl Drums Dennis Chambers Signature Snare

Jego korpus wykonany jest podobnie jak pierwsza, oryginalna sygnatura Chambersa, z czterowarstwowej sklejki klonowej. Nałożono na niego odlewane obręcze MasterCast Die-Cast z niesymetrycznie rozłożonymi lugami (tak jak w poprzednim modelu sygnowanym): 10 u góry i 8 na dole. Zastosowano tutaj lekkie i małe lugi STL-100 Single Swivel Lugs, a także nietypowy napinacz SR-300 Multi-Timbre Strainer zawierający trzy indywidualnie załączane sprężyny dla osiągnięcia różnorodnych brzmień z jednego werbla.

Pearl Drums Dennis Chambers Signature Snare

Całość wieńczy bardzo wszechstronny naciąg Evans G12 Coated według preferencji samego Chambersa, który wybrał też wykończenie w matowej czerni, pasujące do każdej okazji i różnych konfiguracji bębnów.

Więcej szczegółów
Producent: https://pearldrum.com
Dystrybutor: www.silesiamusiccenter.pl