BazOk z pierwszą prezentacją PRS Guitars SE 24 Custom w limitowanym wykończeniu Sand-Blasted Fire Red

0

Nowe wykończenia gitar PRS SE Custom24, jakie pojawiły się niedawno na rynku wzbudziły duże zainteresowanie. Na ich punkcie oszalał również Bartosz “BazOk” Zelek dostając do testów model w wykończeniu Sand-Blasted Fire Red. I właśnie na ten test dzisiaj Was zapraszamy!

BazOka już chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten gość naprawdę wie co gra i jak gra, co widać w każdym jego filmie i w każdym teście. Nie inaczej jest i tym razem podczas testu najnowszej propozycji PRS Guitars w limitowanej edycji wykończenia instrumentu z serii PRS SE 24 Custom.
Wykończenie gitary, którą Bartek dostał do testów, to chyba najbardziej pożądane, nazwane przez producenta Sand-Blasted Fire Red.
O nowych gitarach, które nomen omen dostępne będą TYLKO na rynku europejskim, pisaliśmy w tekście PRS SE LTD Sand-Blasted Swamp Ash – limitowana edycja tylko na Europę!

Gitara posiada mahoniowy korpus i top wykonany z jesionu bagiennego.
Technika, którą dokonano wykończenia, zwana jest metodą piaskowania uwydatniającą usłojenie drewna. Dzięki takiemu zabiegowi, w dotyku instrument jest szorstki, wręcz chropowaty.
Na wyposażeniu gitary znalazła się hebanowa podstrunnica wklejona na klonowy gryf, klucze PRS Design oraz klasyczne w konstrukcjach PRS SE 24 Custom przetworniki PRS SE 85/15 (treble i bass). Elektroniką zarządzamy poprzez dwa potencjometry: Tone z opcją rozłączania cewek (push/pull) oraz drugi Volume. Oczywiście nie zabrakło również trójpozycyjnego przełącznika.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.prsguitarseurope.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here