PRS SE LTD Sand-Blasted Swamp Ash – limitowana edycja tylko na Europę!

0

PRS Guitars znowu zachwyca nowymi wykończeniami. Tym razem seria SE doczekała się piaskowania i zupełnie nowej, jak na standardy firmy, metody barwienia drewna! Nowe PRS SE wyglądają obłędnie i brzmią nadal tak samo dobrze jak wcześniej!

Na początku warto wyjaśnić, że nowe wykończenie dotyczyć ma jedynie 750 modeli tych wspaniałych gitar, a ich cena nie zmieni się względem dotychczas dostępnych instrumentów. Zatem spieszcie się jeśli macie ochotę stać się właścicielem tych absolutnie wyjątkowych gitar.

Poza nowym wykończeniem, o którym już za chwilę, limitowana edycja europejska serii PRS Guitars SE obdarza swoich użytkowników tym samym niesamowitym brzmieniem, co “klasyczne” gitary z serii.

Nowe wykończenia, to połączenie drewna jesionu z techniką piaskowania tworzącą swego rodzaju bruzdy pomiędzy warstwami drewna.
Wykraczając troszeczkę poza standardy wiadomości z zakresu muzyki, chciałbym Wam zdradzić, iż technikę tę można również uzyskać poprzez intensywne szlifowanie drewna.
Firma PRS Guitars poszła jednak o krok dalej i zamiast ślęczeć nad ręcznym szlifowaniem drewna jesionu, swoją drogą należącego do gatunków dość twardych, postanowiła wypiaskować miękką część zwaną “bielą” i w to miejsce nałożyć kolor kontrastujący z resztą “deski”.
W ten właśnie sposób uzyskano naprawdę niesamowite efekty, które możemy podziwiać na europejskim rynku.

W ofercie znajdzie się pięć wykończeń: Frozen Charcoal, Fire Red, Indigo, Yellow i Emerald.
Gitary objęte tym wykończeniem będą modelami SE Custom 24, SE Custom 24 Lefty, SE Custom 24 Floyd i SE Custom 22.
Podobno, są również plany wprowadzenia nowych wykończeń na rynek amerykański.

Więcej szczegółów
Producent: http://www.prsguitarseurope.com
Dystrybutor: https://www.fxmusic.com.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj