Barwne i charakterne gitary Ortega Gaucho

0

Pisząc kilka miesięcy temu o nowościach firmy Ortega na rok 2021, wspomnieliśmy między innymi o nowej serii gitar (i ukulele!) o nazwie Gaucho. Oto one!

Gaucho to seria w pełni akustycznych – nie wyposażonych w układ elektryczny – gitar z nylonowymi strunami, których wygląd i styl odbiega jednak od typowych gitar klasycznych. Są to instrumenty przeznaczone dla początkujących i średnio-zaawansowanych, świetne do nauki i na spotkania towarzyskie, a przede wszystkim przystępne cenowo.

Modele z serii Gaucho mają pełen rozmiar 4/4 (o rozmiarach gitar Ortega przeczytasz więcej TUTAJ, a jak dobrać gitarę do wieku i wzrostu grającego dowiesz się TUTAJ), korpus o komfortowym kształcie parlor (tzw. salonowy) wykonany z drewna agathis, osłonę płyty wierzchniej w kształcie łezki oraz 12-otworowy mostek, ułatwiający wymianę i mocowanie strun.

Tym, co najbardziej rzuca się w oczy, są wyraziste kolory wykończenia (4 do wyboru), które znacznie zwiększają ich wizualną atrakcyjność i jednocześnie zachęcają do grania na tych instrumentach. Do każdego z nich dołączony jest w komplecie miękki pokrowiec, dopasowany kolorem detali do danej wersji wykończenia.

Więcej informacji i próbki brzmienia: 
https://ortegaguitars.com/en/news-info/news-info/gaucho-series-guitars

Dystrybucja:
https://meinl.de/en/distribution

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj