Artur Rumiński postawił na markę Orange Amps

0

Kolejny polski artysta dołącza do rodziny marki Orange Amps. Ceniony gitarzysta Artur Rumiński, znany m.in. z działalności z zespołem Furia czy ARRM, postawił na wzmacniacz gitarowy typu head Orange Thunderverb 200.

Artur Rumiński to gitarzysta zespołów Furia, Thaw, ARRM, Mentor, Gruzja. Współpracował jako gitarzysta sesyjny z z zespołem Tides From Nebula. Kilkakrotnie wybrany jako muzyk roku według gazety Metal Hammer. Z zespołem Furia gra w spektaklu “Wesele” w reżyserii Jana Klaty, w Teatrze Starym w Krakowie.

W ubiegłym tygodniu Artur odwiedził siedzibę firmy Arcade Audio, która jest przedstawicielem marki Orange Amps w Polsce. Podczas wizyty testował kilka headów i wybrał model Thunderverb 200. Dystrybutor nie ukrywał radości, zresztą bardzo zrozumiałej i szybko podzielił się tą wiadomością z nami.

“Bardzo się cieszymy, że tak zacny gitarzysta jest w pomarańczowej rodzinie. Życzymy dalszych sukcesów artystycznych, a o brzmienie się nie martwimy!”

– Arcade Audio

Orange Thunderverb 200 to doskonała dwukanałowa lampowa konstrukcja, która zadebiutowała na rynku 10 lat temu. Konstrukcja dopracowana i sprawdzona przez lata cieszy się ogromnym uznaniem profesjonalnych muzyków na całym świecie, więc wybór tym bardziej nie dziwi. Ten 200 watowy potwór to niezwykle uniwersalny head, na każdą okazję. Gwarantuje potężne i czyste brzmienie. Warto dodać, że wzmacniacz ten będzie niebawem towarem mocno deficytowym, gdyż producent wycofał go niedawno ze sprzedaży, tak więc zapasy magazynowe szybko topnieję. Jeśli chcecie stać się posiadaczem tego wzmaka to czas się pospieszyć, gdyż póki co producent nic nie mówi o wznowieniu jego produkcji.

Więcej szczegółów
Producent: https://orangeamps.com
Dystrybutor: https://arcadeaudio.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here