AmpliTube Morley Collection – gitarowe „kaczki“ w wersji wirtualnej!

215
AmpliTube-Morley-Collection_screen

Wraz z najnowszym pakietem AmpliTube Morley Collection, asortyment wirtualnego sprzętu gitarowego oferowanego w aplikacji IK Multimedia AmpliTube rozszerzył się o trzy modele słynnych efektów „wah-wah“ firmy Morley.

AmpliTube Morley Collection zawiera trzy cyfrowe reprodukcje oryginalnych, analogowych efektów, opracowane przez inżynierów IK Multimedia i certyfikowane przez firmę Morley.

Morley-Effects

  • Morley Contour Wah Pedal, czyli gitarowa „kaczka“ z 1996 roku, zbudowana na układzie optycznym, oferująca szeroki zakres częstotliwości oraz płynną regulację „Q“ i tryb „Contour“ do precyzyjnego dostrojenia brzmienia filtra;
  • Morley Power Wah Fuzz, łączący efekty wah i fuzz w jednym urządzeniu dla kreowania niepowtarzalnych brzmień gitarowych o różnorodnym charakterze, od subtelnego nasycenia do ekstremalnego przesterowania;
  • Morley EVO-1 nazywany „Oil Can Delay”, który wykorzystywał opatentowaną technologię elektrostatycznego opóźnienia sygnału, oferując „ciepły i wibrujący” dźwięk. Cyfrowa reprodukcja IK Multimedia doskonale uchwyciła jego niuanse, dodając nowoczesne możliwości kontroli w postaci nowych parametrów Disk Noise, Disk Erase i Delay BPM.

AmpliTube Morley Collection działa w aplikacji IK Multimedia AmpliTube na komputerach PC z systemem Windows 7 lub nowszym oraz na komputerach Mac z systemem macOS 10.10 lub nowszym, jako wtyczka DAW w formacie VST2, VST3, AU lub AAX.

Wraz z najnowszą aktualizacją AmpliTube można za darmo wypróbować efekty z Morley Collection, a jeśli zdecydujemy się na ich zakup, będą nas one kosztować 24,99 euro za sztukę lub 49,99 euro za cały pakiet.

Więcej szczegółów
Producent: https://www.ikmultimedia.com
Dystrybutor: https://audiostacja.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Legendarne efekty Morley w Audiostacji!