Zimowe targi NAMM 2021 odwołane!

1

Mimo optymistycznych czerwcowych wypowiedzi, organizatorzy zimowych targów NAMM Show 2021 oficjalnie poinformowali o konieczności odwołania przyszłorocznego pokazu. Impreza nie odbędzie się z powodu trwającej pandemii koronawirusa.

Impreza odbywająca się pod koniec stycznia w Anaheim w Kalifornii od lat jest jednym z największych wydarzeń w branży muzycznej. Podczas trwających kilka dni targów prezentowane są niezliczone ilości nowych urządzeń, akcesoriów i instrumentów muzycznych, a towarzyszą temu liczne koncerty, wykłady i spotkania z gwiazdami.

Miejsce styczniowego wydarzenia zajmie wirtualny tydzień “Believe in Music”. Organizatorzy NAMM szczegółowo opisali niektóre ze swoich planów w komunikacie prasowym:

„W świetle pandemii COVID-19, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo uczestników oraz osób organizujących NAMM, postanowiliśmy połączyć wszystkie aspekty branży, jednocześnie przynosząc korzyści tym, na których COVID-19 ma największy wpływ. Rozwiązaniem dla tej trudnej sytuacji będzie “Believe in Music”: globalne spotkanie mające na celu zjednoczenie i wspieranie ludzi, którzy wnoszą muzykę do świata.

„Believe in Music” odbędzie się w ciągu tygodnia od 18 stycznia 2021 r. Impreza będzie obejmowała nie tylko wykłady i spotkania prowadzone za pośrednictwem platformy BelieveinMusic.tv, ale także interaktywny rynek łączący kupujących i sprzedających – wszystko to by podnieść poziom innowacyjności i jeszcze bardziej zainspirować całą branżę muzyczną oferując jednocześnie wsparcie dla osób najbardziej dotkniętych COVID. Chociaż nie jest to NAMM Show ani wirtualne targi, inicjatywa ta zaspokoi potrzeby biznesowe firm członkowskich NAMM poprzez przemyślaną edukację prowadzoną przez liderów wszystkich segmentów branży, nawiązywanie kontaktów oraz zawiązanie więzi biznesowych. Uczestnicy będą mogli zaprezentować lub zobaczyć nowe produkty, dzielić się inicjatywami związanymi z marką i kontaktować się z klientami w czasie rzeczywistym.”

Joe Lamond, prezes i dyrektor generalny NAMM, mówi:

„Chociaż nie będzie nam dane bezpiecznie spotkać się twarzą w twarz w styczniu wierzymy, że tydzień Belive In Music pozwoli nam ponownie stworzyć i wykorzystać tą niesamowitą energię, która dzieje się, gdy się spotykamy. Jeśli istnieje jakaś wspólna wizja, to z całą pewnością jest nią fakt, że jako globalna społeczność wierzymy w muzykę. Wierzymy w przyszłość muzyki i przyszłość naszej branży, a w tej właśnie chwili chcemy zjednoczyć i wesprzeć twórców muzyki na całym świecie.”

Chęć zgłoszenia udziału w “Belive In Music” oraz więcej szczegółów na https://www.namm.org oraz https://attend.believeinmusic.tv/

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj