Trimex na Audio Video Show 2016!

0

Obecność na jednej ekspozycji dwóch linii produktów tak skrajnie różnych jak wzmacniacze lampowe i urządzenia streamingowe nie wydaje się dobrym rozwiązaniem. Dlatego postanowiliśmy zmienić lokalizację i wystawić nasze produkty w dwóch sąsiadujących ze sobą salach Stadionu Narodowego (SkyBox 133 i SkyBox 134).


W pierwszej UNISON RESEARCH i OPERA LOUDSPEAKERS z rewelacyjnym wzmacniaczem PERFORMANCE. Odrodzony po latach, legendarny wzmacniacz o zwiększonej mocy i niezrównanym designie to prawdziwa ikona elegancji i nieprzeciętnych muzycznych przyjemności.

Wzmacniacz ten zagra z flagowymi kolumnami marki OPERAGRAND CALLAS. Nieprawdopodobnie realna, trójwymiarowa scena dźwiękowa, estetyczne wzornictwo, dobry stosunek jakości do ceny oto ich cechy.

Miłośnicy luksusu spotkają nieobecnego od kilku lat na Audio Show ABSOLUTE 845 SE, wciąż przodującego w klasyfikacji generalnej wzmacniaczy lampowych z wynikiem wyższym niż jakikolwiek inny wzmacniacz na świecie. Będzie też nowość, kolumny MAX 2, nieprzeciętna konstrukcja stworzona do współpracy z lampami.

Poza tym pokażemy uznane już SIMPLY ITALY, PRELUDIO, TRIODE 25, S6, a także lampowy wzmacniacz słuchawkowy SH i gramofonowy SIMPLY PHONO oraz mniejszą wersje kolumn MAX 2 – MAX 1. Do obejrzenia nowe modele hybryd UNICO takiej jak UNICO 150, UNICO 90, UNICO CD Due. Poza tym planujemy pokazać pełną ofertę kolumn marki Opera (m. in. Callas, Quinta SE, Seconda SE, Prima).

unison845absolute2

Link do wydarzenia na Facebooku.


Sala druga to głównie CYRUS, lider streamingu z uznanym urządzeniem wielofunkcyjnym LYRIC. Absolutną nowością będzie nowa wersja legendarnego ONE – multifunkcyjny wzmacniacz o wysokiej wydajności prądowej, bogato wyposażony (m.in. Bluetooth aptX®, wzmacniacz słuchawkowy, wejście gramofonowe). Doskonały projekt zespołu Cyrus to rozwiązanie, które mało doświadczonym użytkownikom pozwala usłyszeć co najlepsze w muzyce i zapewnia jakość dźwięku, która zadowoli najbardziej wymagających audiofilów.banner-cyrus

Ekspozycję uzupełnią marki LYNGDORF ze swoją aktualną ofertą oraz EXPOSURE serie 1010, 2010S2 oraz 3010S2.

Link do wydarzenia na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj